Aktívne centrum 3v1 Explore&More 4m+

Kód: 303325
Neohodnotené
Značka: Skip Hop
€151,22
Skladom (> 5 ks)
Rozmery produktu: 79 cm x 79 cm x 47 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné centrum aktivít, ktoré očarí dieťatko už od 4 mesiacov a viac! 

Centrum bolo navrhnuté v spolupráci s pediatrom. Aktívne centrum zapojuje do hier a učenia sa celé telíčko dieťatka. Jednoduchá montáž hračiek, ktoré môžete umiestniť kamkoľvek, pretože centrum je vybavené rotujúcou sedacou časťou o 360°, ktorá sa otáča a rozťahuje. 

Technológia Discovery Window umožňuje dieťatku vidieť si na nožičky, zatiaľ čo sa hrajú, aby sa naučili príčine a následku. Ako dieťatko rastie, tak aktívne centrum rastie spolu s ním, až sa napokon z neho stáva pevný stôl na vyfarbovanie omaľovánok a hranie sa. 

Moderné a jednoduché prevedenie a viacnásobné využitie spôsobí, že sa toto aktívne centrum stane obľúbeným spoločníkom pri rodinných zážitkoch a hrách! 

Obsahuje hudobný klavír s 3 spôsobmi prehrávania: režim piana, režim skladby a režim snímača pohybu.

 Tri stupne použitia : 

- 1. na sedenie a skákanie

 - 2. ako interaktívny stolík 

- 3. ako hrací stolík - hračky sa môžu ľubovoľne uložiť na základe schopností dieťatka


Rozmery produktu: 79 cm x 79 cm x 47 cm

Dodatočné parametre

Kategória: HRAČKY
Hmotnosť: 2 kg

Skip Hop je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Všetko začalo v čase, keď sa stali rodičmi. Pre svojho syna chceli len tie najlepšie produkty, ale nenachádzali nič, čo by ich dostatočne uspokojilo. A práve preto sa rozhodli, že vyvinú svoje vlastné a vytvorili tak značku Skip Hop.