Baldachýn Maxi Boho - Biely

Kód: BH14201
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
baldachyn maxi boho biely 1
€159,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Rodičia chcú pre svoje dieťatko len to najlepšie. Mamičky chystajú výbavičku pre dieťa ešte pred jeho narodením a detskú izbu dolaďujú do posledných detailov.


Baldachýn vidíme na mnohých fotografiách. Stal sa módnym trendom v zariaďovaní izbičiek pre najmenších. No okrem toho, že je baldachýn krásna dekorácia plní aj praktické funkcie.


Zaveste baldachýn nad postieľku a vytvoríte tak útulný priestor pre bábätko. Pri zaspávaní ho nebudú rušiť okolité predmety, počas denného spánku a skorého rána bude baldachýn vytvárať príjemné prítmie. Počas leta ho nebude vyrušovať hmyz.


Baldachýn bude rásť s vašim dieťaťom. Neskôr mu vytvorte z baldachýnu stan. Poveste ho nad hraciu podložku alebo do hracieho kútika. Detská izba sa zmení na kráľovstvo a dieťatko sa bude môcť skryť a pokojne hrať alebo si čítať.


Malé princezné ocenia baldachýn nad posteľou. Skutočne sa budú cítiť ako na hrade či zámku. Preto je to krásny darček k narodeninám či na Vianoce.


Navyše Baldachýn Boho Maxi má krásne dekoratívne strapce, je ručne vyrobený zo 100% bavlny. V tejto neutrálne farbe sa hodí do detských izieb pre chlapcov i dievčatá. Je výnimočný svojou veľkosťou, hodí sa aj do interiérov s vyššími stropmi alebo podkrovných izieb.

Baldachýn je dlhý 235 cm a má 60 cm šnúrky na zavesenie.

Priemer baldachýnu je 70 cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: DETSKÁ IZBA
Záruka: 2 roky