BIBS mušelínová zavinovačka z BIO bavlny - Sage

Kód: 9402250
Neohodnotené
Značka: Bibs
€29,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte odpovede na to, či vaše bábätko zavinovať alebo nezavinovať? Aká zavinovačka je najvhodnejšia?Hľadáte odpovede na to, či vaše bábätko zavinovať alebo nezavinovať? Aká zavinovačka je najvhodnejšia?

Pediatri sa vyjadrili, že spánok zavinutých detí je pokojnejší. Zavinuté deti skôr zaspali, menej sa budili a fáza hlbokého spánku bola asi dvakrát dlhšia. Výhodou zavinovania je aj pocit bezpečia a to, že bábätko leží na chrbte, čím sa znižuje riziko syndrómu náhleho úmrtia dojčiat, blokuje u novorodencov tzv. Moorov reflex (náhle rozhodenie ručičkami) a následné zobudenie sa zo spánku.Avšak aj zavinovanie má svoje pravidlá. Zavinovačka by mala byť priedušná a bábätko by sa nemalo zavinovať úplne napevno.

Dánska spoločnosť BIBS vytvorila detskú zavinovačku z nariaseného mušelínu zo 100% organickej bavlny. Táto zavinovačka je predpraná a preto je výnimočne mäkká, priedušná a savá. Každým ďalším praním sa ešte viac zjemňuje. 

Mušelín je najhebkejšia bavlnená látka. Je príjemná pre kontakt s detskou pokožkou. Materiály, ktoré používa táto spoločnosť disponujú certifikátom GOTS, ktorý je zárukou výroby z najkvalitnejších a nejekologickejších materiálov za sociálne prijateľných podmienok v bezpečnom a netoxickom prostredí. 

BIBS mušelínová zavinovačka je praktickým pomocníkom aj vďaka zväčšenému vešiakovému pútku.

Rýchlo ju premeníte na:

- prikrývku na spanie

- podložku na spanie alebo prebaľovanie

- zahalenie sa pri dojčení- plienočku na odgrgnutie

- osušku po okúpaní

- podbradník

- maznáčik

- prekrytie kočiarika proti hmyzu


Zavinovačka nie je určená na nosenie detí, nenahrádza šatku na nosenie. Pranie sa odporúča na 40°C v práčke na jemný program. Praním môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru o cca 10%. Odporúča sa nežehliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke. Používanie aviváže môže znižovať absorpčnú schopnosť tohto materiálu. 

Balenie obsahuje 1 ks mušelínovej zavinovačky v praktickej mušelínovej taštičke. 

Rozmery 120 x120 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA
Záruka: 2 roky