Detské hniezdo okrúhle Junior Small Boho - Púdrovo rúžové

Kód: BH29302
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
detske hniezdo okruhle junior small boho pudrovo ruzove 1
€109,90
Doručenie: 1-3 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmýšľate ako spríjemniť deťom hru a učenie v rannom veku? Aby sa mohlo dieťatko pokojne a bezpečne hrať využite detské hniezdo Junior Small Boho.

Je to bezpečná hracia podložka, ktorá vytvára ohraničený priestor pre hranie sa najmenších. Je vyrobené z certifikovaných materiálov. Je príjemné na dotyk, vyvýšené okraje zabraňujú utekaniu hračiek z podložky a bezpečnému hraniu sa dieťatka. Matrac chráni dieťa od zeme a je pohodlný pre hru.

Detské hniezdo Junior Small Boho je vlastne hracia podložka pre deti, ktorá krásne doplní detskú izbičku. Je praktickým doplnkom, ktorý poteší aj mamičky pri upratovaní. Hračky sú na jednom mieste.

Vytvorte krásny kútik pomocou tejto hracej podložky pre deti a baldachýnu. Detskej izbičke dáte nový vzhľad. Detské hniezdo ľahko a jednoducho premiestnite z jedného miesta na druhé. V obývačke poslúži pri sledovaní alebo čítaní rozprávok. Niekedy pri hre detičky zaspia. Ak sa to stane v tomto hniezde, nemusíte ich presúvať do postieľky. Iba ich jednoducho prikryte a nechajte oddychovať.

 Pozorne si skontrolujte rozmery!

  • Priemer: 90 cm +/-
  • Celková výška: 14,5 cm +/-
  • Hrúbka matraca: 3 cm
  • Váha: 2,65 kg
  • Zloženie: 69% bavlna, 31% polyester
  • Lemovanie je zo 100% bavlny.

Matrac je z penového materiálu, ktorý sa používa na výrobu detských matracov - Certifikát: OEKO-TEX Standard 100

Dodatočné parametre

Kategória: DETSKÁ IZBA
Záruka: 2 roky