Mushie okrúhly tanier 2 ks - Vanilla

Kód: MSHRP0571
Neohodnotené
Značka: Mushie
€16,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sadnúť s deťmi za jeden stôl a spolu sa pokojne najesť. Rodinná idylka. Udržať dieťa na mieste, naučiť ho samostatne jesť, neurobiť pri tom neporiadok, je však náročná úloha pre rodičov. Vedci hovoria o výhodách a pozitívnych dopadoch spoločného stolovania na deti a ich vývoj.
Urobte zo stolovania príjemnú záležitosť a zapojte do neho aj deti. Tie väčšie môžu pomôcť s prestieraním a isto sa budú predbiehať, ak budú mať svoj vlastný riad.


Detský riad môže vyzerať aj štýlovo a pritom môže byť aj praktický. Dánska spoločnosť Mushie vyrobila tieto tanieriky pre deti, vďaka ktorým bude stolovanie jednoduchšie a štýlovejšie.


Krásne zemité a pastelové farby môžete na stole kombinovať a vytvoriť tak vlastné sady pre každého člena rodiny. Tanier pre deti je vyrobený z polypropylénu bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivín. Tento materiál je 100% - ne rycklovateľný. Taniere sú vyrobené v Dánsku. Sú bezpečné aj pri používaní pri vysokých teplotách. Sú vhodné do umývačky riadu a do mikrovlnky, čím uľahčujú prácu v domácnosti.


Set obsahuje 2 ks rovnakých tanierikov. Ich okrúhly tvar je dokonalým minimalistickým dizajnom, ktorý podčiarkujú krásne farebné odtiene.

Veľkosť:
okrúhly (19 cm x 2,5 cm)

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA
Záruka: 2 roky