Mushie silikónové hryzatko Rainbow - Mauve

Kód: MTT105
Neohodnotené
Značka: Mushie
€12,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Každú mamičku a dieťatko čaká náročné obdobie, keď sa začnú prerezávať prvé zúbky. Každé bábätko je individuálne, ale zvyčajne toto obdobie nastáva od tretieho mesiaca.


Deti sú v tomto období viac nervózne, nemôžu zaspať, majú zvýšenú tvorbu slín. Začínajú si do úst dávať častejšie rúčky a rôzne predmety. V takomto období je vhodné mať po ruke hryzátko.


Hryzátko pomáha deťom uvoľňovať napätie v ďasnách a zmierňovať svrbenie, ktoré je spojené s prerezávaním prvých zúbkov. Práve tvar, ktorý hryzátko Mushie Rainbow má pomáha masírovať miesta v ústach, ktoré bolia. A vďaka použitému materiálu sa to deje šetrne a upokojujúco.


Firma Mushie navrhla pre deti silikónové hryzátko Rainbow, ktoré spĺňa vysoké nároky. Je vyrobené zo 100% - ného potravinárskeho silikónu. Neobsahuje žiadne nebezpečné látky ako sú BPA, PVC a ftaláty. Jeho tvar a veľkosť napomáhajú jednoduchému uchopeniu a manipulácii detských ručičiek.


Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Stačí ho umyť teplou vodou alebo vodou so saponátom, poriadne opláchnuť čistou vodou a nechať uschnúť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA
Záruka: 2 roky