Mushie silikónové prestieranie - Blush

Kód: MPM408
Neohodnotené
Značka: Mushie
€14,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadišiel čas, kedy si vaše dieťa posadíte do detskej stoličky k stolu. Tešíte sa, ako krásne bude jesť prvé príkrmy samo. Lenže realita je úplne iná. Pre dieťa je aj jedenie hrou. Všetko na stole je zábavné. Jedlo sa okrem úst dá vysypať či vyliať aj na stôl. A čím väčší neporiadok, tým väčšia zábava. Poznáte to?
Aby ste ste minimalizovali následky takéhoto učenia, použite Mushie silikónové prestieranie.


Je protišmykové a vyrobené z kvalitného 100% - ného potravinárskeho silikónu. Neobsahuje žiadne nebezpečné látky ako BPA, PVC a ftaláty. Je praktické a jednoduché na údržbu. Stačí, ak ho po použití umyjete teplou vodou, prípadne saponátom a dôkladne opláchnete. Dokonca ho môžete vložiť aj do umývačky riadu. Vysokokvalitný silikónový materiál neabsorbuje vodu. Stačí ho následne usušiť a prestieranie je pripravené na ďalšie použitie.


Tvarom a veľkosťou dokonale vyhovuje mamičkám aj deťom. Prestieranie chráni stôl pred znečistením. Je modernou a neoddeliteľnou praktickou pomôckou pre domácnosti s deťmi.


Prestierania sú navrhnuté v rovnakých vzoroch a farbách ako Mushie silikónové podbradníky. Spolu tak tvoria krásny set vhodný aj ako darček pre mamičku a jej bábätko.


Rozmery: 46 x 23 cm

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA
Záruka: 2 roky