Mushie silikónový tanier s prísavkou - Cambridge Blue

Kód: MSP20012
Neohodnotené
Značka: Mushie
€16,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolovanie s malými deťmi môže byť niekedy skutočne stresujúce. Aby deti niečo nevyliali a neublížili si, aby jedlo neskončilo na zemi, či vo vlasoch, a aby aspoň niečo zjedli.
Značka Mushie prináša tanier pre deti, ktorý vám so stolovaním s najmenšími pomôže.


Tanier je vyrobený z vysokokvalitného potravinárskeho silikónu, je protišmykový, prísavka na spodnej časti zabraňuje jeho prevráteniu a je skvelým pomocníkom od prvých príkrmov až po samostatné papanie.


Tanierik je rozdelený na tri samostatné časti. Krásne zemité farby, kvalitné prevedenie a možnosť kombinovať ho s ostatnými produktami prestierania od Mushie, robia z celého stolovania zážitok.
Švédsky výrobca dbá na krásny a minimalistický dizajn. Má prísne požiadavky na výrobu, ktorá prebieha v Číne. Produkty neobsahujú škodlivé látky BPA, PVC a ftaláty.


Tanier je vhodný aj do mikrovlnej rúry, odoláva vysokým i nízkym teplotám.
Údržba je jednoduchá, umyť teplou vodou, prípadne saponátom a dôkladne opláchnuť. Aby bolo prisatie dokonalé a bezpečné, musí byť prísavka čistá a tanier umiestnený na suchom, čistom a hladkom povrchu. Na uvoľnenie podtlaku sa jednoducho zatiahnu výbežky na prísavke.


Priemer taniera je 18,4 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA
Záruka: 2 roky