Prvá hračka bábätka chobotnička PIU PIU Lapidou mint 0m+

Kód: 878746
Neohodnotené
Značka: Nattou
€14,99
Doručenie 3-5 dní (> 5 ks)

Chobotnička je navrhnutá špeciálne s ohľadom na prirodzený reflex novorodencov. Chápadielka pripomínajú novorodencom púpočnú šnúru, vdaka čomu sa cítia bezpečne ako v brušku mamičky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvá hračka Vášho bábätka chobotnička PIU PIU Nattou z kolekcie Lapidou.

 Táto chobotnička sa stane prvým skutočným kamarátom Vášho bábätka, ktorá ho upokojí, dodá pocit bezpečia a komfortu. 

Chobotnička je navrhnutá špeciálne s ohľadom na prirodzený reflex novorodencov. Chápadielka pripomínajú novorodencom púpočnú šnúru, vdaka čomu sa cítia bezpečne ako v brušku mamičky.


Vďaka zdravotne nezávadnému materiálu sú chobotničky vhodné i pre bábätká, ktoré sa rozhodli prísť na svet trošku skôr - keďže bábätka majú silne vyvinutý úchopový reflex, a v brušku boli zvyknuté na dotyk pupočnej šnúry, tieto chápadielka zamestnajú ich malé detské ručičky a upokoja ich, pretože tvar chápadielok im je známy na dotyk, a dodáva im pocit bezpečia

 Práve preto sú vhodné aj pre detičky s chorým srdiečkom, alebo pre bábätka, ktoré sa rozhodli prísť na svet o trošku skôr a sú umiestnené v inkubátoroch, odkázané na prístroje. Vďaka týmto chápadielkam sú pokojnejšie a nevyťahujú si hadičky, ktoré sú pre nich životne dôležité.

 

Špeciálny materiál dokáže nasať prirodzenú vôňu matky, vďaka čomu sa bábätko cíti bezpečne

Chobotnička PIU PIU je vyrobená z jemného a na dotyk príjemného materiálu 


 Dovoľte nám dať pár tipov, ako čo najlepšie vybudovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a chobotničkou PIU PIU: 

Bábätko sa zvykne naviazať na jednu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať. Chobotničku majte pár nocí pri sebe, aby nasala Vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko upokojí. 

Odporúčame kúpiť dve chobotničky pre prípad, že by sa Vám jedna stratila. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte, aby Vaše bábätko necítilo žiaden rozdiel, ale aby sa vždy cítilo bezpečne so svojim kamarátom. 

- Chobotničky sú dostupné v 6 farbách 

- Možnosť prania na 30°C 

- Materiál : 100% polyester


 Rozmery produktu: 24 cm 

Priemer hlavičky : 8 cm 

Dlžka chápadiel: 12 cm