Tikiri Safari - hryzátko z prírodnej gumy - Levík

Kód: 91506
Neohodnotené
Značka: Tikiri
€11,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásna a praktická pomôcka pre bábätká, ktorým idú prvé zúbky. Chcete bábätku pomôcť v období, kedy sa mu prerezávajú prvé zúbky a ponúknuť mu úľavu od bolesti? Krásna a praktická pomôcka pre bábätká, ktorým idú prvé zúbky.

Chcete bábätku pomôcť v období, kedy sa mu prerezávajú prvé zúbky a ponúknuť mu úľavu od bolesti? V tomto čase je bábätko viac nervózne, plačlivé, má navreté ďasná a berie si do pusy veľa vecí, ktorými si na chvíľu dokáže uľaviť od svrbenia. Ponúknite mu hryzátko Tikiri Safari.

Je to krásne a ekologické hryzátko, ktoré slúži aj ako hrkálka. Je praktické a môže poslúžiť aj ako hračka do vody. Neobsahuje žiaden otvor a tak sa voda nedostane do vnútra. Jeho tvar a materiál pomáhajú deťom pri svrbení v ústach a prerezávaní prvých zúbkov, upokojujú napätie ďasien a dieťatko aj zabavia. 

Má krásny tvar a zvuk hrkálky. Navyše toto hryzátko je vyrobené z prírodnej gumy z kaučukového stromu HEVEA. Tá sa zbiera tak, aby sa strom nepoškodil. Je šetrné k životnému prostrediu, ekologické a bezpečné. Neobsahuje žiadne škodlivé látky BPA, PVC a ftaláty. Je ručne maľované netoxickými rastlinnými farbami a preto je vhodné aj pre najmenšie deti.

Prípadné drobné odlišnosti v kresbe sú prirodzenou vlastnosťou ručne maľovaných vecí. Preto sú tieto hryzátka jedinečné a originálne. 

Približné veľkosti (najdlhší rozmer): 

- Hrošík: 11 cm 

- Žirafka: 14 cm 

- Zebra: 11 cm 

- Sloník: 11 cm 

- Levík: 11 cm 

- Krokodíl: 11 cm

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA
Záruka: 2 roky